Konec liberalismu v Česku. A co dál? 

Konec liberalismu v Česku. A co dál? - Mgr.Ladislav Malý

“Konec liberalismu v Česku. A co dál?” je brožura sepsaná Mgr.Ladislavem Malým z roku 2017. Ke stažení ZDE.

Mgr. Ladislav Malý, narozen v roce 1946, vystudoval hutní průmyslovku, pracoval v různých povoláních, ať už na Kladně ve válcovnách huti Koněv, u ČSD jako defektoskopista, u zedníků na stavbě nebo v pražských strojírenských podnicích.

Od adolescentních let se jeho zájmy točily kolem politiky, historie, náboženství, filosofie. Po tzv. antikomunistickém převratu v roce 1989 vystudoval Katolickou teologickou fakultu Karlovy univerzity v Praze.

Za nekompromisní názory na komunistický režim byl mnohokráte komunistickou policií pronásledován a vyslýchán, několikrát zavřen na CPZ v Bartolomějské ulici v Praze 1, a to zejména po podpisu Charty 77, a více pak jako aktivista HOSu. Na jaře 2014 byl Ministerstvem národní obrany ČR oceněn odznakem „Za odboj a odpor proti komunismu.“

L. Malý je praktikující konzervativní katolík, v životě vyznává konzervativní názory, odmítá současnou sionistickou liberální demokracii usalašenou v našem státě. Jako politickou vizi pro náš národ spatřuje v systému stavovské autoritativní demokracie, a jako ideu stmelující národ vidí v tradičních morálně duchovních hodnotách, jejichž výrazem je katolické pravověrné náboženství a Svatováclavská tradice. Ladislav Malý spravuje a přispívá na stránky Národnísjednocení.cz.